ВІДДІЛЕННЯ НАДАННЯ ПОБУТОВИХ ПОСЛУГ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ

         Відділення утворене для надання побутових послуг, а саме: (дрібні  столярні, сантехнічні роботи та роботи по дрібному ремонту електроприладів, квартир, будинків, санвузлів, дахів, парканів, послуг із заготівлі та завезенні палива, розпилювання дров, заготівлі овочів та фруктів на осінньо-зимовий період року,транспортних послуг тощо) потребуючим громадянам похилого віку та  інвалідам, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування.

Право на безоплатні соціальні послуги, що надаються побутовим відділенням мають:

Громадяни, які частково не здатні або не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку. 

         - Соціальними робітниками відділення надається надання побутових послуг  та господарської діяльності посильна допомога соціальним робітникам відділень соціальної допомоги вдома в обслуговуванні важкохворих підопічних, прикутих до ліжка, а також надаються соціальні та соціально-побутові послуги вдома.

         - Окрім надання соціальних та соціально-побутових послуг, відділення забезпечує господарську діяльність та життєдіяльність адміністративних приміщень територіального центру, а також його транспортне забезпечення.

  Транспортні послуги за зверненнями надаються в першу чергу громадянам з особливими потребами, пенсіонерам, інвалідам, в тому числі і дітям інвалідам, які частково нездатні або  нездатні до самообслуговування,  а також громадянам, які тимчасово втратили можливість до самообслуговування (по заяві) через Диспетчерський пункт. 

Прийом замовлень в Диспетчерському  пункті проводиться за телефоном  52-71-80 з наступною реєстрацією в журналі заявок.

Також забезпечуються автотранспортом територіального центру інваліди-спинальники, для перевезення їх на міські спартакіади для людей з обмеженими фізичними можливостями, на новорічні вогники, дляпроходження курсу лікування в реабілітаційних центрах і лікувальних установах. 

         Відділення має право надавати платні послуги з виконання ремонтних робіт у відповідності із затвердженими тарифами.