Відділення, виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази, безоплатно забезпечує громадян:

1. Одягом, взуттям, іншими предметами першої потреби.

2.  Предметами медичного призначення.

3.  Предметами побутової гігієни.

4.  Продовольчими та промисловими товарами.

5.  Гарячими обідами тощо.

     Через відділення потребуючі підопічні мають можливість користуватися місцевими пільгами в визначених лазнях та пунктах прання білизни тощо.

      Відділення має право організовувати надання на платній та безоплатній основі перукарських послуг, послуг з ремонту одягу, ремонту інвалідних візків та інших технічних засобів реабілітації  тощо.

 

  

  Якщо в ході обстеження матеріально-побутових умов громадян з числа осіб, які мають право на обслуговування відділенням адресної допомоги, буде встановлено, що вони перенесли операцію, тривале захворювання, у зв’язку з чим перебували на стаціонарному лікуванні у закладі охорони здоров’я і мають офіційне підтвердження пов’язаних з цими обставинами грошових витрат, натуральна чи грошова допомога надається за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей за останні шість календарних місяців, що передують місяцю звернення, не перевищує встановлених законом двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.


     Відділення може організовувати прийом від громадян, підприємств, установ та організацій продуктів харчування, одягу, взуття, меблів, предметів першої потреби, побутової техніки, коштів, робіт та послуг тощо для задоволення потреб малозабезпечених громадян.

                          

     У разі, коли громадянин через часткову втрату рухової активності не може відвідати відділення адресної допомоги та особисто отримати допомогу, адміністрація територіального центру вживає заходів для доставки допомоги громадянину за місцем його проживання.

      Через відділення можуть надаватись у тимчасове користування громадянам наявні в коморі територіального центру технічні та інші засоби реабілітації, засоби малої механізації, предмети першої необхідності, окремі побутові прилади тощо.