Відділення обслуговує громадян безкоштовно незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують медичних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, надання первинної медичної допомоги, підтримки здоров’я, лікування, забезпечення проходження реабілітації.

      Відділення надання медичних послуг активно надає медичну  допомогу, а саме:

    -Організація консультацій щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, надання первинної допомоги, підтримка її здоров’я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих, реабілітаційних заходів, здійснення передрейсового огляду водіїв.  

   -Психологічні, психотерапевтичні послуги – організація консультацій з питань психологічного стану та поліпшення відносин з оточуючим соціальним середовищем, психологічна, психотерапевтична корекція, організація психотерапевтичних сеансів та тренінгів як індивідуальних, так і групових. 

   -Інформаційні послуги – надання  інформації, в тому числі і в телефонному режимі, необхідної для ліквідації складної життєвої ситуації, що склалася, щодо соціально-побутової адаптації осіб похилого віку, інвалідів з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримки соціальної незалежності.

   -Призначення та виконання лікувально-оздоровчих, профілактичних, реабілітаційних та інших заходів. За необхідністю надає невідкладну допомогу в центрі та вдома.

   -Відпуск фізіотерапевтичних процедур, масажу, ін’єкцій (крім внутрішньо-венних), вимірювання цукру в крові в центрі та вдома. 

   -Проведення занять з лікувальної фізкультури за медичними показаннями. 

   -Консультації з підбору та користування допоміжними засобами.

   -Участь лікарів центру в роботі медико-експертних комісій ОКМУ «Центр МСЕК» на правах членів комісій з дорадчим голосом.

    Консультативний прийом лікарів-терапевтів, психотерапевта проводиться безкоштовно в центрі та вдома в залежності від ступені рухової активності підопічних