Аналітична записка про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота» за І півріччя 2021 року

          Пріоритетним напрямком діяльності комунального центру «Турбота» є надання якісних соціальних послуг визначеній категорії громадян нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Протягом І півріччя 2021 року комунальний центр «Турбота» продовжує працювати над удосконаленням роботи всіх своїх структурних підрозділів. Реорганізації структури територіального центру за звітний період не здійснювалося.

   Основний акцент в роботі центру припадає на відділення соціальної допомоги вдома, якому найважче прийшлося працювати в період карантину в зв`язку з поширенням коронавірусної інфекції СOVID-19. За І півріччя 2021 року  цими відділеннями надавалися послуги догляду вдома 760 підопічним загальна кількість послуг склала 120384 (доставка продуктів, ліків; прибирання квартири; приготування їжі; прання білизни та інших дрібних речей та інше).

 

Детальніше: Аналітична записка про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

Пріоритетним напрямком діяльності комунального центру «Турбота» є надання якісних соціальних послуг визначеній категорії громадян нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Протягом І кварталу   2021 року комунальний центр «Турбота» продовжував працювати в режимі карантину. Реорганізації структури територіального центру за звітний період не здійснювалося.  

Основний акцент в роботі центру  припадає на відділення соціальної допомоги вдома. Протягом І кварталу 2021 року  цими відділеннями обслуговувалось  714  підопічних  загальна кількість наданих  послуг  склала 61288.  Із них   89 підопічних  обслуговувались центром «Турбота» на платній основі,  отримано коштів на суму 36,8 тис. грн.

 

Детальніше: Аналітична записка про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

   Пріоритетним напрямком діяльності комунального центру «Турбота» є надання якісних соціальних послуг визначеній категорії громадян нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Протягом  року комунальний центр «Турбота» продовжував працювати над удосконаленням роботи всіх своїх структурних підрозділів. Реорганізації структури територіального центру за звітний період не здійснювалося. З 12.03.2020 року комунальний центр «Турбота» працює в режимі карантину.

   Основний акцент в роботі центру  припадає на відділення соціальної допомоги вдома, якому найважче прийшлося працювати в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції СOVID-19. Протягом  року  цими відділеннями надавалися послуги догляду вдома  897  підопічним загальна кількість послуг  склала 234501 (доставка продуктів, ліків; прибирання квартири; приготування їжі; прання білизни та інших дрібних речей та інше).

 

Детальніше: Аналітична записка про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

         На виконання наказу Мінсоцполітики від 27.12.2013 р. за № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» та з метою визначення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг, в Чернівецькому комунальному територіальному центрі соціального обслуговування «Турбота» було проведено внутрішню оцінку якості соціальних послуг з 06.04.2020 по 31.08.2020 р.

Наказом по центру від 20.03.2019 за № 52 було створено комісію з проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, затверджено персональний склад робочих груп для збору інформації, затверджено план проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальну особу за організацію і проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг (розроблення анкет  для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг їх заповнення і аналіз), але у зв»язку із запровадженням карантину з 12.03.2020 року  перевірка проводилася у період з 01.07.2020 по 31.07.2020 .     

 

Детальніше: ЗВІТ про результати проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Чернівецькому...

    Основним напрямком діяльності комунального центру «Турбота», як і раніше, є надання якісних соціальних послуг особам з інвалідністю та одиноким непрацездатним громадянам нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Основне навантаження припадає на відділення соціальної допомоги вдома, працівники якого забезпечують надання послуги догляду вдома підопічним, надаючи їм різноманітні соціальні послуги, а саме: приготування їжі, прибирання, оплата комунальних послуг, прання дрібних речей, надання гігієнічних послуг, придбання продуктів харчування, медикаментів тощо. Станом на 01.01.2019 року цим відділенням  обслуговується 858 підопічних, з них 292 чол. є особами з інвалідністю І-ІІІ груп,  319 осіб  – зі значно зниженою руховою активністю,  323 чол. – старше 80 років та 45 – з повністю втраченою руховою активністю, які потребують особливого догляду та допомоги.

 За 2018 рік структурними підрозділами центру «Турбота» надано 307853 послуги.

 

Детальніше: Інформація про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

 

На виконання наказу Мінсоцполітики від 27.12.2013 р. за №904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» та з метою визначення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг, в Чернівецькому комунальному територіальному центрі соціального обслуговування «Турбота» було проведено внутрішню оцінку якості соціальних послуг з 02.05.2018 по 31.08.2018 р.

Наказом по центру від 12.03.2018 за №46 було створено комісію з проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, затверджено персональний склад робочих груп для збору інформації, затверджено план проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальну особу за організацію і проведення внутрішньої оцінки, розроблення анкет та опитувальників для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг.     

         В ході перевірки застосовувались наступні методи оцінки: анкетування отримувачів соціальних послуг, телефонне опитування, спостереження за процесом надання соціальних послуг, хронометраж робочого часу, консультації з отримувачами соціальних послуг, вивчення звернень.

 

Детальніше: ЗВІТ про результати проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Чернівецькому...

 Основним напрямком діяльності комунального центру «Турбота», як і раніше, є надання якісних соціальних послуг особам з інвалідністю та одиноким непрацездатним громадянам нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Основне навантаження припадає на відділення соціальної допомоги вдома, працівники якого забезпечують надання послуги догляду вдома підопічним, надаючи їм різноманітні соціальні послуги, а саме: приготування їжі, прибирання, оплата комунальних послуг, прання дрібних речей, надання гігієнічних послуг, придбання продуктів харчування, медикаментів тощо. Станом на 01.10.2018 року цими відділеннями обслуговуються 728 підопічних, з них 260 чол. є особами з інвалідністю І-ІІІ груп,  317 осіб  – зі значно зниженою руховою активністю,  319 чол. – старше 80 років та 42 – з повністю втраченою руховою активністю, які потребують особливого догляду та допомоги.

 За 9 місяців поточного року структурними підрозділами центру «Турбота» надано 230890 послуг.

 

Детальніше: ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО...

Пріоритетним напрямком діяльності комунального центру «Турбота» є надання якісних соціальних послуг визначеній категорії громадян нашого міста за їх зверненнями та виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Протягом І півріччя 2018 року комунальний центр «Турбота» продовжував працювати над удосконаленням роботи всіх своїх структурних підрозділів.

Основний акцент в роботі центру як і раніше припадає на відділення соціальної допомоги вдома, працівники якого забезпечують надання послуги догляду вдома підопічним, надаючи їм різноманітні соціальні послуги, а саме: приготування їжі, прибирання, оплата комунальних послуг, прання дрібних речей, надання гігієнічних послуг, придбання продуктів харчування, медикаментів тощо. Станом на 01.07.2018 року цими відділеннями обслуговуються 734 підопічних, з них 266 чол. є особами з інвалідністю І-ІІІ груп,  327 осіб  – зі значно зниженою руховою активністю,  324 чол. – старше 80 років та 45 – з повністю втраченою руховою активністю, які потребують особливого догляду та допомоги.

 За І півріччя поточного року загальна кількість послуг, які надавались структурними підрозділами центру «Турбота», склала 157269.

 

Детальніше: Інформація про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

 Основною метою комунального центру «Турбота» є надання якісних соціальних послуг одиноким та одиноко проживаючим громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують стороннього догляду.

Основне навантаження припадає на відділення соціальної допомоги вдома, працівники якого забезпечують надання послуги догляду вдома підопічним, надаючи їм різноманітні соціальні послуги, а саме: приготування їжі, прибирання, оплата комунальних послуг, прання дрібних речей, надання гігієнічних послуг, придбання продуктів харчування, медикаментів тощо. Станом на 01.04.2018 року цими відділеннями обслуговуються 738 підопічних, з них  277 чол. є особами з інвалідністю І-ІІІ груп,  336 осіб – зі значно зниженою руховою активністю, 327 чол. – старші 80 років та 47 – з повністю втраченою руховою активністю, які потребують особливого догляду та допомоги.

За І квартал поточного року загальна кількість послуг, які надавались структурними підрозділами центру «Турбота», склала 80602.

Детальніше: Інформація про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

 

 Комунальний центр «Турбота»25 років надає якісні соціальні послуги одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, інвалідам, які проживають в місті Чернівці та опинилися у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Протягом року загальна кількість послуг, що надавалися структурними підрозділами центру «Турбота», склала 329564 рази.

Центр «Турбота» продовжує надавати платні послуги за затвердженими тарифами. Зокрема протягом 2017 року 132 підопічних отримали платні послуги, з них 100 – у відділеннях соціальної допомоги вдома, на загальну суму 93308,95 грн. Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 12.12.2017 р. за №664/25  затверджено перелік платних послуг, що надаються центром «Турбота» та встановлено нові тарифи на них, які набирають чинності з 01.01.2018 р.

Затребуваною серед громадян, які нездатні до самообслуговування, є послуга догляду вдома, яку надають працівники відділень соціальної допомоги вдома. Підопічні отримують допомогу у самообслуговуванні, веденні домашнього господарства, допомогу в оформленні документів, психологічну підтримку тощо. Станом на 01.01.2018 року цими відділеннями обслуговуються 740 підопічних, з них 282 чол. є інвалідами І-ІІІ груп,  318 осіб – зі значно зниженою руховою активністю, 311 чол. – старше 80 років та 49 – з повністю втраченою руховою активністю, які потребують особливого догляду та допомоги. Серед загальної кількості підопічних відділень соціальної допомоги вдома – 629 одиноких.

Детальніше: Інформація про роботу Чернівецького комунального територіального центру соціального...

    На виконання наказу Мінсоцполітики від 27.12.2013 р. за №904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» та з метою визначення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг, в Чернівецькому комунальному територіальному центрі соціального обслуговування «Турбота» було проведено внутрішню оцінку якості соціальних послуг з 03.04.2017 по 31.08.2017 р.

       Наказами по центру від 01.03.2017 за №53 та 15.03.2017 за №61а було створено комісію з проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, затверджено персональний склад робочих груп для збору інформації, затверджено план проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальну особу за організацію і проведення внутрішньої оцінки, розроблення анкет та опитувальників для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг.     

Детальніше: ЗВІТ  про результати проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Чернівецькому...